Andor.cz - Dračí doupě online

Hostinec? 

Reklamy na dobrodružství

REKLAMY NA DOBRODRUŽSTVÍ

- Tento stůl slouží ke zveřejňování reklam na konkrétní
dobrodružství


- Je povoleno umístit sem také upoutávku na zamýšlené dobrodružství (a
zjistit tak zájem hráčů)

- Jakékoliv jiné příspěvky (vyjma příspěvků moderátora) nejsou povoleny a budou
v zájmu přehlednosti smazányPravidla stoluZobrazit SPOILER


Doplňující informace:

- Pokud příspěvek nebude odpovídat pravidlům, inzerent bude vyzván poštou k
nápravě, jeho příspěvek bude smazán jen v případě, že dotyčný výzvy opakovaně
ignoruje

- Pokud bude autor vyzván k nápravě více než 2x, bude mu dočasně
odebráno právo sem přispívat
(na dobu tří dnů za první opakované porušení,
tří týdnů za druhé a tří a více měsíců za třetí )

- Pokud naleznete ve svém příspěvku chyby, je žádoucí je napravit (=smažte
původní příspěvek a nahraďte ho opraveným)

- Pokud příspěvek bude HRUBĚ porušovat pravidla stolu (bude obsahovat
pornografii, bude porušovat zákony ČR apod.), bude okamžitě smazán a jeho autor
potrestán

Tipy pro psaní inzerátůZobrazit SPOILER


Za přečtení hlavičky děkuje a příjemný
pobyt v tomto stole přeje

Tiara

Správci stolu

Tiara

zde nemáte právo psát

kacenka999 - 12. června 2021 13:10
5e8569bf1128802b46951084bd47638c (1) (2)29842142.jpg

Obrázek


Obrázek!!HLEDÁME SPOLUŽÁKY!!Proč jsme “trochu jinak”?

Máme posunutý věk - hra probíhá v 5. ročníku (je nám cca 18 let).
Voldemort stále žije a představuje hrozbu.
Harry je naprosto nezajímavý a průměrný student.
Knihy a filmy jsou nám jen předlohou, nikoli pravidlem nebo podmínkou.
Pravidla máme vlastní (a rádi je dodržujeme).
Snape je ale stále stejně protivný.


Co nabízíme?

Oddechovou školní hru v magickém prostředí.
Nejdéle fungující Bradavickou jeskyni na Andoru.
Přátelský kolektiv všech ras, náboženství i orientací - je nás tu hodně, ale nekoušeme.
Máme promakanou HP (plánky, mapky, seznam kouzel, kreativní výstřelky, barvičky).
Najdeš tu i aktuální medailonky ostatní hráčů, kdyby sis o nich chtěl něco zjistit (nebo připomenout).
Vede to tu ochotný PJ tým o třech členech (to aby neustále byl někdo po ruce, když je potřeba).
Rády tě provedeme a zapojíme do hry.
Dáme ti prostor pro rozvoj tvé postavy a kreativity.
Máš tu spoustu spiklenců, se kterými můžeš vymýšlet neplechy.Co bychom rády?

Hledáme spolehlivost - chceme, abys nám tu vydržel a neodešel po jednom příspěvku.
Minimální znalost jazyka. Každý uděláme někdy chybu, ale luštit to po tobě nikdo nebude.
Buď ohleduplný vůči ostatním. Nenadáváme si, neděláme si naschvály a neignorujeme se.
SAMOSTATNOST!!
Rády pomůžeme, ale nebudeme tě neustále držet za ruku. Je nás tu hodně, není čas se nonstop věnovat každému jedinci zvlášť.
Netvoř úplně asociální postavu. Počítáme s tím, že i sám přijdeš s nějakou iniciativou.
Žádné postavy z knih nebo filmů. Jestli nemáš nápad, zkus si osvojit nějakou z našeho repertoáru (máme všechny barvičky).
Chceme hráče famfrpálu - blíží se nám zápas a rádi bychom ho odehráli ^^
Mrzimor a Havraspár potřebují prefekty.Neboj se počtu příspěvků. Všechno důležité se dozvíš a na všechny dotazy rádi odpovíme.
Hra nejede tak rychle, všichni máme i svoje životy a problémy :)


Obrázek


Jeskyně, Verbíři, FAQ 
Malâdan - 02. června 2021 18:49
maladan6503.jpeg

Průzkum zájmu


Ztracené duše a zvrácení erpeři,
dlouho jsem meditoval a ve své meditaci dospěl k tomu, že by bylo fajn mít txt based rp server, kde bych mohl udat svůj homebrew lore pro dark urban fantasy, jež by byla centralizovaná kolem upíří tématiky. Velkou část projektu mám ještě nedodělanou, ale rád bych udělal menší průzkum zájmu abych zvěděl, kdo by měl případně zájem o účast.
V případě zaujetí tématem a zájmu o bližší informace mi neváhejte zaslat sovu.

Obrázek

 
MayBee - 01. června 2021 18:49
smiling-honey-bee-sticker-156167526711172094.png
Obrázek

Ve světě jsou všemožné rasy. Hlavní 3 města spadají pod nejmocnější 3 rasy. Jedno patří elfům, jedno trpaslíkům a jedno patří lidem. Samozřejmě každá rasa má i nějaké menší města, vesnice či osady. Mimo tyto 3 dominantní rasy jsou zde ale i jiné. Obecně nazýváni jako hybridi či kříženci. Jen Elfové je nazývají jako polo-lidi.

Někteří mají rysy draků

Jiní mají zase rysy lvů a nebo jiných kočkovitých šelem

Zkrátka polo-lidé jsou vskutku rozmanitým druhem, který se různě mísí snad s každým existujícím druhem zvířete a snoubí se v nich intelekt a důmysl člověka a síla a bojový duch tvora, jehož rysy charakterizují. Avšak žijí odděleně v menších osadách. Každá osada je samostatná a uzavřená před kontaktem s kýmkoliv jiným. Bohužel právě proto se jejich vesnice stávají častým cílem drancování a útoků žoldáckých skupin, které najímá lidské či trpasličí hlavní město. Žoldákům potom zaplatí za každého zajatce, které draží následně jako otroky. Ať už pro těžkou práci na poli nebo pro domácí práce a nebo i jako sexuální otroky. Zkrátka podle toho, k čemu se postavou hodí a k čemu se rozhodne nový majitel využít svého otroka. Obecně to není ani vnímané jako otroctví jelikož polo-lidé nejsou ve společnosti považováni za jim rovné bytosti a mají tedy asi taková práva, jako zatoulané zvíře. Občas se stává i to, že je nějaký utracen a nahrazen novým...
Elfové už to ale odmítají jen přehlížet a v tichosti navštěvují tyto osady aby posbírali podporu pro odvetný úder, osvobození otroků a pro ukončení těchto drancujících nájezdů. Bohužel jejich cesta nebude tak snadná. Sami mají pouze polovinu potřebné síly k útoku na obě města. Nečeká je tedy snadný ani rychlý úkol. A co hůř. Pokud se lidské či trpasličí město dozví o tom, co elfové plánují tak hrozí že se postarají o potlačení této chystané rebélie dřív, než je to ohrozí.


Hledám aktivní hráčky (Nejlépe ženského pohlaví), kterým nevadí akční hra s brutálnějšími scénami. Které hledají hru, kde je v plných doušcích strach, boj, krev a mnohdy neklidná až napjatá atmosféra. Hráčky, které se rády zapojí do uzavřené hry...
A ačkoliv to není podmínkou tak otevřenost 18+ scénám je výhodou.
Aktivita minimálně jedna reakce obden. Aktivnější reakce jsou jen vítanou výhodou.

Ačkoliv jsem popis i verbíře napsal už tady tak tady máte odkaz na jeskyni
A pro případné zájemkyně je tady rovnou i odkaz do verbíře
Případně mi své dotazy neváhejte napsat poštou :)
 
Visitor - 30. května 2021 17:03
92px-cardplayers_study_bloch_collection7102.jpg
Obrázek


Čestná Stráž, nejmocnější a nejprestižnější superhrdinský tým na světě, hledá nového člena a GT (Globální Televize) se rozhodla podat jim pomocnou ruku.

Svět Hledá Hrdinu

Nejnovější reality show, jejíž vítěz se stane novým členem Čestné Stráže.Jste mladý hrdina a chcete se prokázat? Ostřílený veterán, který nikdy nedostal šanci ukázat co umí? Nebo snad bývalý superzločinec, který se snaží o nový začátek? Umíte plivat oheň, máte až nadlidské znalosti bojového umění nebo ovládáte tajemnou magii? Přihlašte se do Svět Hledá Hrdinu. Stačí vyplnit krátký dotazník a poslat nám ukázku svých schopností.Verbíře

 
Redbow - 25. května 2021 14:05
dddd3602.jpg

JEN TROCHU SVĚTLADark FantasyObrázek

Je to už 300 let co svět upadl do temnoty. Hustá mračna pohltila oblohu a nechala svět pod sebou v temnotě. Cez den pronikne jen trochu světla, dost na to aby nebylo nutné zapálit pochodně ale v noci si člověk nedovidí ani na špičku nosu. Proč se mračna objevila se nikdy nezjistilo, ale netrvalo dlouho a svět se rozdelil na ti, kteří věří že to udelali bohové aby smrtelníky potrestali, a na ti kteří věří že to udelali smrtelníci pomocí magie. Jak je zvykem z tohoto dlouholetého sporu nakonec vznikli války a všichni si nakonec museli vybrat stranu. Svět se rozdelil na severní a jižní stranu. Na severu věří v zásah bohu, a na jihu v zásah magie. Na hranici sou postaveny strážené pevnosti které jsou den co den pod útokem. Tyto pevnosti střeží převažne žoldáci kteří věří hlavne ve zlato. A tady, na severní pevnosti, se začína i váš přibeh.
 
Cruelinka - 21. května 2021 10:55
default.jpg

Můj paneJeden z hráčů v jeskyni Můj pane k sobě shání parťačku pro hru. Na tématu hry a postavách se domluvíte přímo spolu, jen upozorňuji, že jeskyně je 18+, vyskytuje se v ní násilí, sex, sprostá slova a podobně. Jeskyni mám jen "v držení" po bývalém PJ, ale nijak hráče nekoriguji, nekontroluji a jejich hru v žádném případě nečtu. Pjujete si tedy více méně navzájem.

Hraje se soukromě.

Odkaz na verbíře zde
 
IlLuVaTaR - 19. května 2021 23:24
fe8725d6a1eb65cac3c0914ea9d72a041272.jpg

In Deo creditis


Křesťanská víra je již více jak století v úpadku. Sekularizace, rozvoj techniky a příchod konzumní společnosti razantně změnily poměry a přístup lidí k víře. Bůh již není na prvním, druhém ani třetím místě. Nahradili jej věci pomíjivé, ale mnohem více hmatatelné, přízemní a jednoduše lidské. Vše toto a mnoho dalších věcí se stalo doslova semeništěm démonů, kteří, skrytí za posedlostmi, závislostmi, psychickými nemocemi či jinými neduhy, jako mor prostoupili celou společnost.Non credentes in eum Diabolus, non custodiat te.
(To, že v ďábla nevěříš, tě před ním neochrání.)Po celém křesťanském světě vyskakují zprávy o čím dál více nápadnějších posedlostech a Vatikán nehodlá nechat věci náhodě. Neveřejně je zřízena tak zvaná Kurie Exorcismu, italsky Curia dell'Esorcismo, kde se začínají horlivě cvičit desítky nových exorcistů, které následně Vatikán vysílá do boje se zlem tam, kde tradiční postupy selhaly. Vzhledem k potřebě nových exorcistů je tento výcvik povolen i ženám. Aby se členové Kurie sjednotili, byly vytvořeny dva řády, jeden pro muže, řád sv. Archanděla Michaela, a jeden pro ženy, řád sv. Jutty.Credo nos in lumine. Non auferetur tenebras repellere.
(Věříme ve světlo. Temnotu zaháníme.)Nyní se píše rok 1999 a intenzita posedlostí a důkazů aktivity démonů je vyšší než obvykle. Papež Jan Pavel II. na tajném tzv. Třetím Vatikánském Koncilu předložil myšlenku, že rok 2000 od narození Ježíše Krista bude klíčový a po shodě s biskupským sněmem dochází k závěru, že Kurie Exorcismu musí dostat nové prostředky. O co konkrétně jde je však tajné a Koncil pověřuje Kurii, aby připravil skupinu exorcistů, kteří budou mít radikální a jedinečný výcvik a následně se uvidí, zda budou jejich výsledky v boji se Satanem a jeho legiemi lepší.Vade retro Satana, nun suade mihi vana, Sunt Mala quæ Libas, Ipse Venena bibas.
(Odejdi pryč satane, nesváděj mě k marnostem, to, co mi nabízíš je zlé, sám si vypij svůj jed.)Tehdy jste do Vatikánu přišli i vy, prošli jste zkouškami a následně stanuli jako vybraní z mnohých pro možnost stát se exorcisty. Ať už jsou vaše pohnutky jakékoli, vaše příběhy jakkoli klikaté, vaše duše jakkoli poskvrněné, Boží vůle vás dovedla až sem, abyste stanuli proti silám pekla. Otázkou zůstává, zda obstojíte.Odkaz na jeskyni

Obrázek


 
NullReferenceException - 18. května 2021 21:30
rudy-siswanto-profesor-zoomancy-color2 (1)3316.jpg

Průzkum zájmuProvádím průzkům zájmu pro svou připravovanou jeskyni. Příběh se nese v žánru science-fantasy, kde vědecko fantastické prvky doplňují dominantní prvky fantasy. Pokud byste projevili zájem o takovýto žánr, neváhejte mě kontaktovat s otázkami.

Obrázek

Na rudé obloze byla vždy jedna konstanta - solární pohon. Jeho dlouhá ramena objímaly hvězdu ze všech stran a z pólu šlehal mohutné množství hmoty do chladné prázdnoty. Legendy praví, že to my jsme strůjci tohoto stroje. Před tisícem roků jsme dokázali vyrobit takové stroje které dokáži hnout hvězdami, ohýbat čas a prostor a vytvářet z každého světa oázu. Za to nás však bohové potrestali a tyto znalosti nám upřeli. Plahočíme se tak světem, který je posetý artefakty prastaré doby, které neslouží k ničemu jinému než rezavění. Kněží prastarých řádů se snaží tyto artefakty oživit a nastolit tak spojení mezi námi a minulostí. Je potřeba znovu se postavit bohům.
 
irminsul - 17. května 2021 19:32
5af3d6e949884a911ec4e779c37d03046966.jpg

PRŮZKUM ZÁJMU - MYSTERY KRIMI JESKYNĚZdravím vespolek,

po delší době jsem dostal chuť zahrát si, naneštěstí jsem ale nenašel žádnou jeskyni, na kterou bych měl chuť. Tak jsem si řekl, že bych takovou mohl odvyprávět. Jednalo by se o ponuré krimi pro 5 - 6 hráčů odehrávající se na pomezí Texasu a Luisiany. Pokud znáte Texas Killing Fields nebo Temný případ, budete mít dobrou představu o jakou atmosféru a typ vyprávění se budu snažit. Moderní noir v odlehlém malém městečku, silný důraz na postavy a celkovou atmosféru. Potenciální začlenění folklorních prvků. Pouze 18+. Násilí/erotika budou přítomny, stejně jako se budou řešit značně nepříjemná témata. Nicméně tyto motivy budou popisovány v rámci mezí, aby nepůsobily příliš přehnaně a nepatřičně a příběh si tak zachoval co nejrealističtější nádech.

Jeskyně je v raných fázích rozpracování a než bude připravena do těch nejmenších detailů, zabere to ještě zhruba dva týdny. Nicméně už teď bych měl rád představu o tom, zda by o ní byl zájem. Pokud se chcete zúčastnit, dejte mi vědět přes andorskou poštu nebo přes můj Discord: Mythago#4214. Zatím mohu s jistotou říci, že potřebuji jednoho až dva detektivy - muž respektive muž-muž/muž-žena. Pokud by se jednalo o dvojici, preferuji hráče, kteří spolu již hráli. Další postavy už nejspíše budou na vás, hráčích.

Loučí se s vámi a bude se těšit na vaše zprávy,
Irminsul
 
Ravager - 15. května 2021 22:05
ikonkarav6371.jpg

NAPLNIT OSUD


Ahoj,
na rozdíl od mého minulého příspěvku, který byl průzkumem trhu věcí budoucích,
rád bych vás pozval do nově vytvořeného dobrodružství, které je tady a teď.
Vítejte ve světě meče i magie, světě mnoha různých ras a společenství, obřích monster, nočního děsu i azurově modré oblohy.
Vítejte v království kde princezna utíká z domova a je na vás, statečných dobrodruzích, abyste za mrzký peníz nastavovali život, aby ani vlásek z její nádherné hlavičky nespadl.
K tomu vám dopomáhej hbitý kůň, ostrý meč (ne nezbytně) a všechny spisovatelské schopnosti, které dokážete dát dohromady.
Očekávejte boj, těžká rozhodnutí, morální dilemata, epické scény a emočně vypjaté hraní postavy (ne nutně v tomto pořadí).
Ode mě můžete očekávat, že vás nenechám na holičkách a hodím vám pod nohy přesně tolik klacků, aby vaše finální vítězství bylo co nejsladší.
-------------
Příběh se odehrává v Paranské říši ve standardizovaném fantasy světě, kde není nouze o všemožné rasy a druhy a je možné hrát za širokou škálu bytostí a zaměstnání. Je to svět, kde existuje magie, draci, jednorožci, orkové, harpyje či krakeni, ale obecně je možné se jít projít do lesa bez toho, aniž by se tě něco pokusilo zabít, sluníčko tam svítí a ptáčci zpívají. Domestikovaná divočina (tedy, jak kde).
Hraní je koncipováno družinově, způsob hraní je především RP a dialogy, i když nějakému násilí se asi nevyhneme.
Rád bych zaujal pár sympatických lidí, kteří se budou bavit a společně vytvoříme něco, na co budeme moct vzpomínat s radostí. A kteří budou schopni a ochotni hrát spíš konzistentně, než přehnaně rychle - dva příspěvky týdně je vytoužený standard.

Pokud se mi podařilo vás zaujmout, tak princezna už netrpělivě čeká.
 
Ravager - 13. května 2021 19:42
ikonkarav6371.jpg

To lepší v nás


PRŮZKUM TRHU:
Ahoj, přemýšlím o otevření dobrodružství a zajímalo by mě, zda je zde přítomna cílová skupina hráčů.
Jednalo by se o hraní v systému Vampire: the Masquerade, ve světě temnoty - našem moderním, současném světě, jen s jedním malinkatým rozdílem. Kdo zná, ví, kdo nezná, název napoví.
Protože toto téma je poměrně rozsáhlé, asi by bylo třeba, aby hráči už dopředu věděli, o co se jedná, a byli schopni si sami (klidně s mojí konzultací) vytvořit alespoň základní verzi deníku postavy. Ve V:tM to není úplně hračka, jedná se o bodový, nikoliv úrovňový systém. V tuto chvíli jsem přesvědčený, že bez deníku a základů pravidel to nejde, ale jsem přístupný diskusi.
Hraní by bylo skupinové, tzn. většinu času by postavy fungovaly kooperativně spolu - ať více, či méně. Nikoho nebudu nutit, ale koncipováno je to jako družinovka.
Nejednalo by se o hack and slash, alébrž o RP, pátrání, diplomacii, záhady, atd.
Příběh by se odehrával v současném Chicagu a začínal úkolem od prince. Ano, je to tak, žádné dlouhé seznamování a hledání společných důvodů k soužití, na to tu není čas, protože čelíme krizi. Místo klasického "Znáte se a máte se rádi", bychom nicméně asi použili spíše poněkud realističtější "Znáte se a prozatím jste ochotní se navzájem nezabít".

Nechci tu zabíhat příliš do detailů, zajímá mě, zda jsou přítomni hráči, co by si rádi zahráli:
TLDR: Dobrodružství v současném Chicagu podle pravidel a systému Vampire: the Masquerade, drželi formu jako alespoň většinou soudržná skupina a byli ochotní víc hrát RP a pátrat, než sekat hlavy.
Pokud by byl zájem, jen mi napište do pošty "já" a pokud se sejde dost Ichů, můžeme to rozjet.
 
Naruay Serrass - 05. května 2021 19:09
nanana-small5075.jpg

The Realm: Young Lioness of Indir

Upoutávka na chystané dobrodružství


Zdravím Andořané!
Do připravované jeskyně z oblíbené série dobrodružství The Realm od Zakantose, hledáme pár dalších spoluhráčů, kteří by obohatili zamýšlenou hru, na kterou se všichni moc těšíme. Hra se dá nejlépe popsat jako Sandbox RP ze světa The Realm - víc informací o světě najdete na webu: odkaz

K tomu si hru maximálně užít nám ale schází pár spoluhráčů, na které zatím marně čeká pár postav, které by obohatily připravovaný příběh. Nebudu už proto dál marnit Váš čas a naservíruji Vám je, takřka na stříbrném podnose, nuže nebojte se a pojďte dál...

ObrázekPoptáváni jsou hlavně pánové:

Sebastian Greenfield Obrázek


Hugh Stanton Obrázek


Lucerys Ondoryon Obrázek


Luc Augaryon Obrázek


Gawain Augaryon Obrázek


Barden Nazair ObrázekValiant Andaryon ObrázekGawyn Thalon Obrázek


Dočetli jste až sem? Máte zájem o to si s námi zahrát? Nebo vám můžeme odpovědět na nějaké otázky?

Obrázek

Tak vítejte, tady je odkaz Discord Server


 
Persefona - 28. dubna 2021 12:29
44a8d341b7383098ffeeca0b7123defe8470.jpg

Mrtví muži netančí

Dobrodružství - Verbíř


Obrázek


Salut,

otevřený svět hledá své hráče, kteří by mu vdechli život. Hra bude mít svoji hlavní dějovou linku, příběh chcete-li, který se bude odvíjet od vašich rozhodnutí. Z velké míry je zde prostor pro všechny ty malé události z života postav, které zatím netuší, co si pro ně osud přichystal a snaží se popasovat se svojí minulostí, přežít přítomnost a ovlivnit svoji budoucnost. Budu tak hodně pracovat s tím, co si napíšete do deníku postavy, hrát se bude soukromě i společně, záleží na okolnostech.
Svět je zmítán vlnou pokroku a blížící se války, kdy se staré časy prolínají s novými a ti, kteří vládnou magií stále bojují o své místo v novém uspořádání světa.
Výběr postavy je zcela na Vás, ovšem nemám problém s čímkoliv poradit či konzultovat. V případě dotazů tak neváhejte poslat holuba, budu se na to těšit! :)Obrázek

 
Eriador - 18. dubna 2021 01:01
kazatel3806718537331.jpg

Crime CityCrime City je multimilionovou metropolí kdesi na západním pobřeží USA. Co se týče úrovně kriminality, již několik let po sobě dosáhlo na první příčky a v chudších čtvrtích jsou přestřelky mezi gangy takřka na denním pořádku, snad jako za dob Divokého Západu. Celé město je vlastně jedním velkým kontrastem. Jsou zde jak ti nejbohatší, tak ti nejchudší v celých spojených státech.

Korupce je v Crime City hluboce zakořeněná, a to ve všech institucích ve městě. Všemu korunuje zločinecká organizace jménem V.I.P.E.R., která se ve městě objevila v posledních letech. VIPER zdá se má prsty ve všem, co se ve městě děje a bojovat s touto organizací je nadlidský úkol. Snad každý zločinec v Crime City je nucen se jim podrobit nebo jim alespoň jít z cesty.

Policejní sbor Crime City na tom není zrovna nejlépe. Rozsáhlé korupční kauzy vyvrcholily obviněním bývalého policejního komisaře Alfreda Keyse ze spolupráce s organizací VIPER. Toto bylo moc i na poměry Crime City. Snad kvůli tomu byl starosta a komise, po všeobecném rozhořčení obyvatelstva jmenovat na funkci policejního komisaře Kapitána Alexe Jacksona, bezúhonného a spravedlivého muže s bezchybnou pověstí.

"Nový policejní komisař Alex Jackson se především zapřísáhal snížit úroveň zločinnosti ve městě a navrátit dobré jméno policejnímu sboru Crime City." Hlásí z televizních obrazovek po celém městě reportérka z Crime City News, Cindy Jones. "Nařčení z korupce policejního sboru bere velice vážně a chystá se je řádně prošetřit. Jako další z priorit pro zlepšení situace ve městě vidí razantní kroky proti nechvalně proslulé zločinecké organizaci V.I.P.E.R."

"V tomto mu pomáhají nové posily do řad policejního sboru. Do řad policejního sboru Crime City nastoupilo mnoho nových policistů, někteří noví detektivové a policisté byli do Crime City převeleni i z jiných částí země. Ovšem navzdory slibům nového policejního komisaře je kriminalita v Crime city v posledních týdnech na vzestupu a podle posledních informací zločinecká organizace VIPER přijala do svých řad nové členy. Svítá snad v Crime City na lepší časy nebo naopak bude ještě hůře? Jediné, co nám zbývá je čekat a doufat v to nejlepší. Crime City News vás o vývoji událostí bude dále informovat."

Do Crime City přichází noví obyvatelé. Budou mezi nimi strážci zákona a pořádku? Nebo naopak budou těmi, před kterými se budou muset mít obyčejní lidé na pozoru? To je již jen v rukou osudu.

Jeskyně - odkaz
 
Elidon - 17. dubna 2021 18:12
sadasd5099.jpg

Hra přes DiscordUpoutávka na zamýšlené dobrodružství

Sháním hráčky, hráče pro hru přes Discord.
Téma hry je postapokalyptické fantasy dobrodružství, souboje a RP, s motivem Fallout/Skyrim.
Hra přes Voice.

Pokud máte někdo předběžný zájem zašlete info přes poštu.
 
Valarogh - 13. dubna 2021 15:01
photo(2)6882.jpg
Poslední vzdor elfů

Ahojte, jeskyně zažívá své znovuzrození.
Změnil se vypravěč a nový svět plný kouzel se otevírá především romantickým duším, ale i hrdinům, kteří sázejí na odvahu.
Různorodost úkolů i spletitost příběhu zaručena.
Fantasy RPG ve stylu klasického Dr. D.
Takže na draky určitě také dojde. Zdatnost postav odpovídající zhruba 5. úrovni. Doporučuji přečíst posledních pár příspěvků a zjistíte, že je tady možná něco, na co už dlouho čekáte.
Těším se na Vás!
Pište mi do zpráv, odpovím všem.
Valarogh.
 
Wraith - 08. dubna 2021 10:45
logo_powermetal8064.900x0

Pád Šogunátu:PRŮZKUM ZÁJMU - hledám zájemce pro hru z fiktivního šogunátu (nejde o historické Japonsko), ve které se hráči postaví do čela vlastních rodů/klanů, které provedou obdobím občanské války uvnitř Šogunátu jež se po smrti posledního šogúna ocitl ve stavu praktické anarchie, bezvládí a občanské války o moc. Cíle hráčů mohou být velice rozličné od ambice stát se novým Šogúnem a ovládnout "šogunátu", přes prostou snahu o přežití až po snahu o cokoliv jiného (vážně prakticky cokoliv co si vymyslíte).

Ilustrační mapa s provinciemi a městy v odkazu. Bližší popis Šogunátu (a lore celkově) bude dodán při založení jeskyně pokud se sejde dostatek zájemců.

KONCEPT JESKYNĚ:

- hráči hrají za hlavu rodu/klanu a tudíž řídí svou rodovou državu a stojí v čele vlastního vojska a samurajů (to je strategická část hry během které činíte rozhodnutí), k dispozici bude jednoduchý systém, kterým budete realizovat své představy o rozvoji vlastní državy

- RP rozměr: hra bude výrazně orientována však na roleplay (nejde jen o běžný powermongering) realizovaný v rámci diplomacie a různých dalších aktivit

JAKÉ HRÁČE HLEDÁM:

- aktivní, samostatně uvažující... no mohl bych toho napsat hodně, ale především hráče co si chtějí zahrát, takže asi tak...

MAPA: odkaz

- legenda k mapě: jsou tam vyznačeny provincie, významná města a významné kupecké trasy

Pro zájemce: Hlaste se mi do pošty, děkuji - můžete rovnou i sdělovat nějaké své představy stran klanu, který chcete hrát (v podstatě si ho vytvoříte sami i s celým kusem jeho historie atd...)
 
HuckerHuck - 08. dubna 2021 03:54
default.jpg
Ahoj Andořané,

rád bych tady pozval pár lidí k relativně novému projektu.
Pochopitelně to není žádná konkurence.

https://www.protego.cz/

Děkuji
 
Torria - 06. dubna 2021 15:16
e2b88872befe6ee8ccb8450e1f10ae059749.jpg

Hledáme další lovce stínů!


Přidej se ještě dnes!


Obrázek
 
asasin - 03. dubna 2021 20:15
ass2860.jpg

Avatar


Zdravím andorstvo,

v mé jeskyni Avatar na náměty ze světa Pandory se uvolnila postavička Zi´arthe, mladé nadějné Na´vi z klanu Omatikaya, která teprve započala svou cestu.
Pokud by se našla hráčka, která by chtěla v jejím teprve načnutém příběhu pokračovat, nechť se mi ozve do andorské pošty.

Obrázek

Děkuji za pozornost As :)

 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.1604380607605 sekund

na začátek stránky